Skontaktuj się z nami
Alex Huang

Numer telefonu : 0086 755 89315501 / 18688718622

WhatsApp : +18688718622

Rainbow packaging co,ltd

Rainbow packaging co, ltd

Wysokiej jakości torby dla wszystkich wymagań pakowania

  • Rainbow packaging co,ltd
  • Rainbow packaging co,ltd
  • Rainbow packaging co,ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki Rainbow Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże Rok założenia 2007
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie

Rainbow packaging co ltd została założona w 2007 roku. Nasza firma jest zintegrowanym przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu, badaniu, produkcji i handlu plastikowymi kompozycjami kolorowych druków miękkich torebek i folii.

Nasza współpracująca fabryka wyposażona w najnowocześniejsze dziewięciobarwne maszyny do druku wklęsłego o wysokiej prędkości, maszyny do laminowania na sucho, maszyny do produkcji torebek, maszyny do produkcji tub i wtryskarki, które pozwalają nam dostarczać klientom inteligentne rozwiązania w następujących dziedzinach, takich jak pakowanie żywności, codzienne użytkowanie pakowanie produktów, opakowania leków, obszar rolnictwa i codzienne produkty chemiczne. Produkty obejmują stójkę z zamkiem błyskawicznym, woreczki wylewkowe, torebki dla zwierząt domowych, folię opakowaniową z tworzywa sztucznego w rolce i tak dalej.

Jesteśmy pewni naszego ciągłego procesu, połączenia badań, projektowania, tworzenia blach, druku kolorowego, laminowania, cięcia folii, produkcji torebek i kontroli, możemy zaoferować najlepszą cenę i wysokiej jakości opakowanie. Projekty klientów są mile widziane. Posiadając certyfikat ISO9001, nasze produkty są eksportowane do USA, Japonii, Europy, Azji Południowo-Wschodniej i Afryki.

Polegając na pragmatycznym duchu przedsiębiorczości, wysokiej jakości produktów i niskiej cenie, a także uczciwości i wiernej zasadzie działania, z niecierpliwością czekamy na jeszcze większą współpracę z zagranicznymi klientami w oparciu o obopólne korzyści.

Historia
Usługa
Rainbow Plastic Packaging Co., Ltd. specjalizuje się w plastikowych opakowaniach elastycznych. Nasza fabryka importuje wyrafinowane urządzenia produkcyjne do opakowań elastycznych, z procedurami druku wklęsłego, laminowania, cięcia i produkcji toreb w 8-12 kolorach. Wszystkie te procedury są ściśle kontrolowane.

Nasza gama produktów obejmuje woreczki kompozytowe / folię, torby z folii aluminiowej, worki próżniowe, etykiety termokurczliwe PVC / PET, torby z zamkiem błyskawicznym, worki stojące, woreczki nagłówkowe i etykiety z perłowych folii, z których wszystkie są używane w szerokim asortymencie branże, w tym żywność i napoje, karma dla zwierząt domowych, elektronika, towary, farmacja, rolnictwo, zabawki, detergenty i torebki retortowe.

Jakość na pierwszym miejscu, Credit Supreme, Superior Obsługa klienta Wzajemne korzyści

Nasz zespół